Ivars un Putnu balle

Kādu vakaru gulbis Ivars ar svēteli Udo paņēma vīnu un devās uz Putnu balli. Putnu ballē, kā allaž, bija savākusies solīda publika – visi putni kā putni, ja neskaita Valteru un Kažu, kuri kāri snakstījās gar boles trauku un furšeta galdu. Vēlāk Ivars atklāja, ka abi jaunieši ne tikai nav putni, bet viņiem arī turklāt vēl smird sieriņi. Kādu laiku neveiksmīgi centies aprast ar nepatīkamo smaku, Ivars saprata, ka vakaram turpinoties tādā atmosfērā, pasākums tiks nelabojami sagandēts. Viņš ātri noslīcināja kautrību pāris glāzēs konjaka, piegāja pie abiem jauniešiem un aizrādīja, ka viņu zeķu smārds nav piemērotākais aromāts šādam pasākumam.

– A tu mums nepiepisies, mēs tevi tāpat negribam vālēt. Labāk paskaties, kāds tev knābis, ar tādu tev simts gadus neviens nedos! – viņam bramanīgi atbildēja Valters.

Kādā brīdī aizgājis uz labierīcībām iešņaukt šķipsniņu kokaīna, Ivars sevi paškritiski aplūkoja spogulī – tiešām knābis viņam nebija no glītākajiem. Taču Ivars zināja – pateicoties mūsdienu plastiskās ķirurģijas sasniegumiem, tā bija labojama vaina.

Jau nākamajā dienā Ivars devās pie plastiskā ķirurga Āņa Dzadzicka, kas palūdzis Ivaru plati atvērt knābi, uzvilka garo veterinārārsta cimdu un ietūcīja viņa knābī divus kilogramus botoksa.

Pēc operācijas Ivars paskatījās spogulī – knābis tiešām bija kļuvis stipri formīgāks, tvirtāks un apjomīgāks. Ivars devās ārā no Dr. Dzadzicka kabineta, taču durvīs saskrējās ar pulkvedi Blonski, kurš bija ieradies uzlabot zemacu maisiņu formu. Pulkvedis piemiedza vienu aci, pakāpās pāris soļus atpakaļ, pāris sekundes nopētīja Ivaru un rau! – no pulkveža mutes izskanēja verdikts: „O, felikāns!”

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s