SAS un vielmaiņa

Kā jau tas itin labi zināms, SAS lidmašīnās vairs neizsniedz zirņu viru. Piedevām – netiek izsniegts arī zirņu virai līdzvērtīgs proviants.

Tas ir nepiedodami!!!

Kā zināms, lidaparātu klientiem, jeb tā saucamajiem gaisa pasažieriem vielmaiņa paātrinās apmēram 10000 teižu. Ne viens vien traģisks gadījums zināms, kad augstspiediena šprotu pastētes sūknis, kas caur zondi tieši pilota kuņģī sūknē šprotu pastēti, sasniedzot jaudu 3 kubikmetri pastētes sekundē, pēkšņi pārstāj darboties (vairs nefunkcionē, jeb: šeit, pārtrauc savu darbību), pilots 3 līdz 5 mikrosekunžu laikā nomirst bada nāvē.

Panika!!!!!!!!!

Mums visiem atmiņā ir traģiskais notikums Aeroflotes lidmašīnā, kad viena no sešām kuņģa zondēm aizsērēja (grūbu saturs šprotu pastētē bija divtik mazāks nekā aviācijas drošības standartos noteiktais – ne mazāk kā 90%). Rezultātā pilots zaudēja samaņu no bada un viņa dzīvību izdevās glābt tikai, nokaujot Vaislas Kuili un tā cepeti caur avārijas kuņģa zondi ievadot pilota organismā.

Vaislas kuilis nelaimīgs kviec: “Pisieties nahuj, stulbie pidari!” Bet kuiļa jaunā dzīvība bija jāziedo, lai glābtu lidmašīnu, tās pasažierus un ļoti dārgo medību inventāru.

Vaislas kuilis!!!!!!!

Aviācijā populārs ir joks – ko darīt, ja lidmašīnā pēc nolaišanās palikuši pāri cepti kartupeļi? Atbilde – ceptie kartupeļi tiek apēsti neilgi pēc pacelšanās. (Smiekli.)

Piskonts neiesaka izbarot pilotiem vaislas kuili. Tā vietā kaujami, šmorējami un pilotiem caur augstspiediena kuņģa zodēm izbarojami ir tikai barokļi, kas lidmašīnās parasti uzturas speciālos iedalījumos. Barokļu daudzums lidmašīnā atkarīgs no lidojuma ilguma un aprēķināms pēc formulas, izmantojot (liekot lietā) faktu, ka vidēji viens pilots apēd 2 cūkas sekundē.

Rietumos jau sen aviolīnijas izmanto vismaz 10 kuņģa zondes katram pilotam, plus (piedevām) divas avārijas zondes un viena rezerves zonde. Piens kuņģī tiek ievadīts ar speciālām augstspiediena šļūtenēm, kas katra spēj pārsūknēt 50 litrus piena sekundē – vidējo pilota piena patēriņu lidojuma laikā.

Zonde!!!

Image

Piskonts Bumbis-Bumbis!!!!

One thought on “SAS un vielmaiņa

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s