Kā Ļeņins ar celtniekiem sarunājās

Celtnieki Tukumā ceļ jaunu kolhoza kultūras namu. Vīri strādā vaiga sviedros. Te garām nāk Ļeņins, žāvādamies aiz garlaicības.

Image

Sadomā viņš vīrus uzmundrināt:

– Labdien, biedri!

– Labdien, Vladimir Iļjič – atbild čaklie darbarūķi.

– Strādnieki, atcerieties – izvairīties no venēriskām saslimšanām ir darbaļaužu kā šķiras pienākums! Tieši izsargāšanās ir tā, kas mūs atšķir no kapitālisma dekadentās buržuāzijas, no kulaku šķiras mūsu Dzimtenes laukos.

Strādnieki šausmās skatās viens uz otru – kāpēc Ļeņins runā tādas aplamības? Ļeņins pie sevis nodomā – iet tīri labi, būs jāizstāsta anekdote.

– Biedri, izstāstīšu jums anekdoti: Reiz bija divas bites, Gundars un Guntars. Reiz Gundars saka Guntaram – paskat, cik seksīga puķe – izpišam! Guntars ir labi audzināts un negrib par to ne dzirdēt. Gundars viens pats stājas dzimumattiecībās ar ziedu – zzzzzz-zzzzzzz-zz-zzzz-ZZZZZZZZ!!! Pēc trim nedēļām Gundars nomira ar sifilisu, kamēr Guntars darbaļaužu vārdā iesniedza bišumātei petīciju par stropa ģenerālstreiku.

– Paldies, Vladimir Iļjič, nu gan mēs visu sapratām! – strādnieki priecājas.

Image

Piskonts Bumbis-Bumbis

Komentēt