Kā veidot attiecības

Vai ar tevi ir viss kārtībā? Ko izvēlas Vaislas Kuilis? Cūkgaļu. Tas nav izvēles jautājums, bet, ja būtu, Vaislas Kuilis tāpat izvēlētos cūkgaļu. Meitene čukstēja Vaislas Kuilim: “Jūs esat tik pievilcīgs vīrietis.” Taču meitenei bija tikai sautējuma nolūki – viņa kuilī redzēja vienīgi cūkgaļu. Kuilis zināja, ka meitenes no viņa vienmēr grib tikai vienu. Kuilis mīlēja cūkgaļu. Mīlestība ir.

Lauki un pilsēta ir kā divas pasaules. Vaislas Kuilis kā pilsētnieks mielojas ar cūkgaļas konserviem. Meža Kuilis kā laucinieks mielojas ar paša kūpinātu cūkgaļu un biezpienu. Dāmas un kungi, cūkgaļa gatava! Vaislas Kuilis arī ir gatavs. Vienmēr gatavs! Kuilim nepatīk, ka cūkgaļu griež ar nazi, jo tas ir sāpīgi (šņukurā iezogas sāpju grimase).

Kuilis piedzeras un aizmieg ar ābolu mutē. Vaislas Kuilis nekad nepeldas un nemērcējas, viņš tikai marinējas. Viņš marinējas šampanietī, citronu sulā un, protams, ābolu etiķī. Bezfilmā nolūztot, Vaislas Kuilim reizēm mutē bija ābolu etiķis, nevis ābols.

Kuilis disenē uzvedas cūcīgi. Tas, kurš vislabāk nomarinējies, disenē visvairāk veceņu nocopē. Disenē visi skuķi viņu sauc par suķi, par cūku. Bet viņš saprot, ka tie ir tikai tukši glaimi, jo viņām visām interesē tikai viens – cūkgaļa. Lai izsargātos no venēriskajām slimībām, Vaislas Kuilim ir īpaša zobu protēze (svaru nepieminēsim, jo šī ir Vaislas Kuiļa publiskā dzīve, kam nav nekāda sakara ar SAS). “Mīli sevi, mīli cūkgaļu!”, teic Vaislas Kuilis.

Image

Piskonts Bumbis-Bumbis

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s