Homoseksualitāte – latviešu tautas un ģimenes posts!

Stingra audzināšana un izsargāšanās ir nācijas pastāvēšanas pamats. Lai šie patiesie atgadījumi jums palīdz izsargāties no briesmām, kas uzglūn ik uz soļa (ja atsevišķus stāstus kāds ir izdomājis, tad tas ir bijis ļoti labs un uzticību pelnījis cilvēks). Esiet piesardzīgi, vieglprātīgi izvēloties savu seksuālo orientāciju.

Stāsta Vitālijs: Kad mācījos septītajā klasē, iemīlējos klasesbiedrenē Zaigā. Bijām ļoti tuvi draugi līdz 9. klasei, kad Zaiga aizgāja mācīties uz Rīgu. Vidusskolā sāku dzert un sapazinos ar bīstamiem cilvēkiem. Bieži notika dzeršanas. Kādu vakaru, kad bijām iedzēruši, izdomājām spēlēt kārtis. Esmu slikts spēlmanis, taču negribēju to izrādīt. Kabatā bija tikai vecmammas iedotie pieci lati, kurus nospēlēju viens un divi. Galu galā draugi piedāvāja spēlēt uz manu seksuālo orientāciju, kuru arī nospēlēju. Kopš tā brīža esmu homoseksuāls.

Stāsta Zigmunds (vārds mainīts): Nāku no nelabvēlīgas ģimenes. Tēvs bija liberālis un viņam patika iedzert. Bija piektdienas vakars un tēvam gribējās iedzert ar saviem liberālajiem draugiem, bet nebija naudas. Viņš ņēma mani pie rokas un aizveda uz lombardu. Par manu seksuālo orientāciju lombards tēvam iedeva trīsdesmit latu. Es nedabūju ne santīma, taču ieguvu homoseksualitāti.

Stāsta Žanis: Vienmēr esmu uzskatījis, ka cilvēkam jādod brīva iespēja izvēlēties to, ko viņš grib. Vienudien nolēmu, ka būšu homoseksuāls. Daudzi mani draugi, kuriem, tāpat kā man, trūcis stingras audzināšanas, pieņēmuši šādu pašu lēmumu un par savu pienākumu uzskata pievēršanu homoseksuālismam citus. Dalām bukletus un brošūras par homoseksualitātes priekšrocībām, kā arī atlaižu kartes gejiem un lezbietēm. Pūliņi nav bijuši veltīgi – par homoseksuāliem kļuvuši teju divas trešdaļas Tallsu 1. vidusskolas audzēkņu.

Stāsta Inese: Draudzene palūdza un man bija neērti atsacīt. Diemžēl tagad saprotu, ka vairs nav ceļa atpakaļ.

Stāsta Kaspars: Šis man ir grūts sarunas temats, jo nāku no ļoti kārtīgas un dievbijīgas ģimenes. Audzināts tiku vislielākajā stingrībā: tiku pērts tā, ka driskas lido no pakaļas par vismazāko pārkāpumu. Vienu vakaru gadījās liksta: sajaucu vārdus lūgšanai un sāku skaitīt no sākuma. Taču bija par vēlu ko labot – pirms lūgšana bija galā, biju kļuvis homoseksuāls.

Stāsta Aivars: Par geju kļuvu ļaunprātīga joka rezultātā. Devītajā klasē mums skolā bija loterija. Visas lozes bija pilnas un vinnēt varēja visādus nieciņus – zīmuļus, krāsainos krītiņus, piezīmju blociņus utt. Es ļoti gribēju flomāsterus, taču laimēju homoseksualitāti. Pēc tam mamma gāja uz skolu lamāties, bet nekas jau vairs nebija labojams.

Stāsta Kims: Dzimu un augu Kuldīgā kārtīgā ģimenē. Mamma vienmēr norādīja, lai mazgāju rokas pirms ēšanas, nestrēbju skaļi skābputru, nelaizu balzama pudeles korķīti, taču reiz apmierināju izsalkumu pretdabiskā veidā. Mēģināju pats sev veikt mākslīgo elpināšanu, taču neveiksmīgi. Pēc 16 minūtēm kļuvu homoseksuāls.

Stāsta Raivis: Nāku no konservatīvas ģimenes, kurā pieklājība allaž bija pirmajā vietā. Kādu vakaru nejauši sāku lasīt rakstu par cilvēktiesībām un aizmirsu novēlēt vecmammai labu nakti. No rīta pamodos homoseksuāls.

Stāsta Arnis: Esmu audzis laukos kopā ar mammu un vecmāmiņu, jo tēvs ģimeni pameta, uzskatot, ka divi vīrieši ģimenē ir nenormālība. Reiz mamma un vecmāmiņa aizbrauca uz kolchoza teātri, atstājot mani mājās vienu. Tā kā nebija, kas pietur krāniņu, čurājot nācās turēt to pašam. Kad mamma un vecmāmiņa atgriezās, homoseksualitāte jau bija tikusi līdz plaušām.

Stāsta Normunds: Bērnībā biju liels dzīvnieku mīļotājs, un kādā vēla rudens dienā paglaudīju sunīti, kas izrādījās vīriešu dzimuma pārstāvis. To redzēja ne tikai mana ģimene, bet arī kaimiņi. Mamma aiz kauna raudāja. Tēvs turpat uz vietas noņēma manam trīsritenim ķēdi un mani ar to nopēra. Vecmamma mēģināja mani aizstāvēt, sakot, ka man rokās bija cimdi un tas varbūt nebūs izsūcies cauri, taču cimdi mani nepasargāja – es kļuvu homoseksuāls jau tās pašas dienas vakarā.

nra-family-420jh110509

4 thoughts on “Homoseksualitāte – latviešu tautas un ģimenes posts!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s